Bu Altcoin Satın Alınır mı ?

Bu Altcoin Satın Alınır mı ?

Büyük Mayıs ayı çöküşünden sonra istikrarlı bir şekilde yukarı yönlü ivmesini devam ettiren altcoin statüsündeki MATIC 1,63 doları test edecek mi ?

MATIC Network Nedir?

MATIC Network‘un çıkış amacı ikincil bir katman ile ölçeklendirmeyi sağlayarak ağ üzerinde etkileşim içerisinde bulunan işlemler arasındaki karmaşıklığı azaltarak DeFi kullanıcılarının merkeziyetsiz finans uygulamaları ve ekosistemler arasında etkileşimi kolaylaştırmayı hedeflemiştir.

Satın Alma Sinyali Verdi?

GIOM, MATIC için yükselme sinyalleri verdiğini doğruluyor. MATIC’ın bir ila dört günlük mum çubuğu için yükseleceğini veya yeni bir yukarı doğru geri sayıma gireceğini tahmin ediyor. İvmenin doğrulanması durumunda MATIC tüm zamanların rekoru olan $ 2.70 doğru büyük bir kırılmadan önce $ 1,63 hedefini test edebilir.

MATIC Network 1.38 dolar seviyesinde güçlü bir direnç oluşturduğu gözlemleniyor. Ortalama tutar olan $ 1.24 dolardan 8.330’dan fazla adres satın alım işlemi gerçekleştirmiş, bu fiyat seviyesinden yaklaşık 680.000 dolar değerinde MATIC tokeni satın aldığından, herhangi bir düşüş 1,24 dolarlık destek tarafından kontrol altına alınabilir görünüyor.

Altcoin

Sorumluluk Reddi: Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır.

Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.