Elrond Teknik Analiz: Düzeltme Mi, Rallinin Sonu Mu?

Elrond Teknik Analiz: Düzeltme Mi, Rallinin Sonu Mu?

Elrond EGLD/USD, Eylül 2021’in başından beri kripto para piyasasında en iyi performans gösterenlerden biri oldu ve bu kripto para biriminin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 300 doların üzerine çıktı. Mevcut fiyat 242$ civarındadır ve EGLD ile işlem yapmaya karar verirseniz, risk yüksek kaldığı için her zaman bir “stop-loss” emri kullanmalısınız.

Elrond Fiyat Analizi: Elrond saniyede yüz binlerce işlemi işleyebilir

Elrond, geliştiricilere, doğrulayıcılara ve işletmelere yeni bir internet ekonomisi inşa etmelerini sağlayan, yüksek düzeyde ölçeklenebilir, hızlı ve güvenli bir blok zinciri platformudur. Resmi web sitesine göre Elrond, blok zinciri hızında, ölçeğinde, maliyetinde ve kullanıcı deneyiminde 1000 kat iyileştirme getiriyor.

Elrond, 0,001 ABD doları işlem maliyetiyle saniyede yüz binlerce işlemi gerçekleştirebilirken, bu projenin amacı herkesin her yerden erişebileceği şeffaf bir finansal sistem oluşturmaktır.

Elrond, blok zinciri entegrasyonunu destekler; yine de, bu projenin arkasındaki ekip, entegrasyonun ancak gerçek değer yaratırsa gerçekleşmesi gerektiğine inanıyor. Elrond, diğerleri arasında Google, Intel, Microsoft gibi büyük şirketlerde çalışan deneyimli girişimciler ve mühendislerden oluşan bir ekip tarafından inşa edilmiştir. 

Elrond en popüler programlama dillerini destekler ve uygulamanızı bu blok zincirinde hızlı bir şekilde başlatabilir ve dağıtabilirsiniz. Bu platformla etkileşim kurmak için, ağ yönetimine katılmanıza ve ağa staking yaparak jeton ödülleri kazanmanıza izin veren EGLD token kullanmalısınız.

Elrond, 190.000’den fazla kişiden oluşan inanılmaz derecede canlı bir topluluğun güçlerini birleştirdi, ancak tüccarlar arasındaki ana soru, EGLD’nin mevcut fiyattan düşük değerlenip değerlenmediği ve önümüzdeki günlerde yükselecek mi? EGLD, Eylül ayının başından bu yana fırladı ve bu kripto para birimiyle ticaret yapmaya karar verirseniz, risk yüksek kaldığı için her zaman bir “stop-loss” emri kullanmalısınız.

Elrond Teknik Analiz: Elrond (EGLD), düzeltmesini 300 doların üzerindeki rekor seviyelerden genişletti

elrond teknik analiz

Elrond (EGLD), 300 doların üzerindeki rekor seviyelerden düzeltmesini genişletti, ancak fiyat tekrar 280 dolarlık direncin üzerine çıkarsa, bu EGLD satın almak için bir sinyal olacaktır. Bir sonraki fiyat hedefi yaklaşık 300$ veya daha fazla olabilir; Yine de fiyat 200$ desteğinin altına düşerse, bu güçlü bir “sat” sinyali olacaktır.

Elrond Sat Sinyali

Eylül ayının başından bu yana Elrond (EGLD), kripto para piyasasında en iyi performans gösterenlerden biri oldu, ancak 14.09.2021 Salı günü kaydedilen rekor seviyelerinden zayıfladı. EGLD şu anda 242 dolar civarında işlem görüyor ve fiyat 200 dolarlık desteğin altına düşerse, bu güçlü bir “sat” sinyali olacaktır.


Sorumluluk Reddi: Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.