Nasdaq’ta işleme açılan Hepsiburada’ya GCM Trader’da kolayca yatırım yapın.

Nasdaq’ta işleme açılan Hepsiburada’ya GCM Trader’da kolayca yatırım yapın.

Nasdaq’ta işlem görecek ilk Türk şirketi GCM Trader’da işleme açıldı. Türkiye’nin E-ticaret şirketi Hepsiburada Nasdaq Borsası’nda halka açılarak dev teknoloji şirketleri arasındaki yerini aldı.

Nasdaq’ta işlem görecek ilk Türk şirketi GCM Trader’da işleme açıldı. Türkiye’nin E-ticaret şirketi Hepsiburada Nasdaq Borsası’nda halka açılarak dev teknoloji şirketleri arasındaki yerini aldı.

HEPS kodu ile Nasdaq borsasında halka arz gerçekleştiren Hepsiburada, 3.9 milyar dolar değerlemeye ulaştı. Hisse başına 12 dolar fiyatlandırma ile halka arz edilen Hepsiburada, ilk günden hisse fiyatlarının yüzde 12 artırarak 13.43 dolara taşıdı. Şuan 13.28$’dan işlem görüyor.

GCM Trader’da CFD grubunda işlem hepsiburada hisse senedine $HEPS kodu ile yatırım yapabilirsiniz. Şimdi sanal para ile denemeye başlayın. GCM Trader

Hepsiburada markasıyla bilinen D-MARKET Elektronik Hizmetler ve Ticaret, 2000 yılında kurulmuştur; Türkiye ve bölgesinin lider e-ticaret platformu olarak 40’a yakın kategoride, 50 milyon ürün çeşidini müşterilerle buluşturmaktadır.

Aylık 200 milyonun üzerinde ziyaretin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışan şirket tüketicilerin yiyecek ve temel ihtiyaç maddelerinden uçak biletlerine kadar çeşitli ürünleri sipariş edebilecekleri çevrimiçi platformlar işletmektedir.

Siparişlerin %64’ünü ertesi gün teslim eden bir şirket içi lojistik ağa sahip olan Şirket, e-ticaret operasyonları olmak üzere tek bir raporlanabilir bölümden oluşmaktadır. Grup, mal satışlarından, pazar yeri gelirlerinden ve diğer gelirlerden gelir de elde etmektedir.

9 milyon aktif müşterisi ile birlikte Hepsiburada “Hepsiglobal” e-ihracat atılımıyla da platformdaki işletmeleri, markaları ve kaliteli Türk ürünlerini dünya pazarlarıyla ve milyonlarca yeni müşteri ile buluşturmaktadır.

Taşımacılık sektörü markası Hepsijet, dijital ödeme çözümleri sunan HepsiPay, müşteri ihtiyaçlarını tüketicilerin ayağına getiren Hepsiexpress, markalara hizmet sağlayan reklam platformu HepsiAd, Türk ürünlerini dünyaya açan Hepsiglobal gibi markaları ile dev ekosisteme sahiptir.

Nasdaq borsasında işlem gören ilk Türk şirketi Hepsiburada GCM Forex’te işlem gören yabancı hisse senetleri, CFD ürün grubunda yer almaktadır. Şimdi Hepsiburada hisse senedinde $HEPS kodu ile kaldıraçlı ve iki yönlü işlem yapmak için GCM Trader adresini ziyaret edin ücretsiz bir deneme hesabı oluşturabilirsiniz.