Ripple (XRP) SEC’e Rağmen Yükselecek

Ripple (XRP) SEC’e Rağmen Yükselecek

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple aleyhindeki davaya rağmen, XRP fiyatının yakında 1,50 dolara yükselmesi bekleniyor. Bu beklentilerle, XRP 2 Eylül’de büyük zirvelere yükseldi.

Ripple (XRP) 23 Ağustos’tan bu yana ilk kez %4,74’e yükseldi.

XRP/USD paritesi sert bir şekilde %4.74’e yükseldi. %4.74’lük artış, XRP fiyatını önemli ölçüde yükselterek 23 Ağustos’tan bu yana bir ilki temsil eden 1.296$’a yükseldi.

SEC ve Ripple arasındaki dava bilinmezliğini korurken, XRP/USD döviz kuru artışının esas olarak ticaret hacminin büyük ölçüde artmasıyla gerçekleştiği düşünülüyor. Ancak bu artış yatırımcıların XRP’de yukarı yönlü bir hareketi destekleme niyetini doğruladığına dair bir güvence verdi.

Analize göre XRP’nin önümüzdeki hafta yükseleceği belirtilirken, XRP’nin bu yükseliş hareketi, günümüzde diğer dijital para birimlerinin de nasıl performans gösterdiğine göz önüne seriyor. “Analize göre, XRP fiyatı 1,60 dolara bile ulaşabilir.”

Ripple, yazı yazılırken 24 saatlik piyasa hacmi 5.187.438.967 dolar ile 1.28 dolardan işlem görüyordu.


Sorumluluk Reddi: Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.