RVN Teknik Analiz: Ravencoin Düşüş Sinyali Mi Veriyor ?

RVN Teknik Analiz: Ravencoin Düşüş Sinyali Mi Veriyor ?

Ravencoin, varlık transferi ve ticareti sorununu çözmeyi amaçlayan blok zinciri tabanlı bir platformdur. Geçmişte, Bitcoin blok zincirinde yaratılan bir varlık, yaratıldığı paraların ticaretini yapan biri tarafından yanlışlıkla yok edilebilirdi.

RVN’nin Geçmiş Performansı

RVN madeni para fiyatı, yükseliş rallisinde %150’den fazla yükseldikten sonra 0,15 dolarlık kritik bir direnç seviyesinden düşüş sinyali veriyor.

RVN, Geçen hafta %21 düşerek daha düşük bir fiyat reddini temsil eden uzun kuyruklu bir mum çubuğu oluşturdu.

raven teknik analiz

RVN Teknik Analizi

Yazma sırasında, RVN jeton fiyatı son 24 saatte %1,84 artışla 0,11 dolardan işlem görüyor. Ravencoin’in fiyat hareketi, önceden oluşturulmuş bir çift tepe formasyonunun boyun çizgisine yakın bir yerde konsolidasyon öngörüyor.

ravencoin teknik analiz

Kripto paranın konsolidasyon aşaması, çift tepe modeli nedeniyle düşüş eğilimi olasılığını yansıtıyor. Bu aralığın bir düşüşü, %15-30 arasında fiyat hareketine neden olabilir.

Ravencoin‘in fiyat hareketine göre, 0.13 dolar veya 0.19 dolar civarında direnç bulabilir. Destek seviyeleri 0,010 dolar ve 0,0075 dolar.

Şu anda, RSI göstergesi tarafsız bölgenin merkezinde hareket ediyor. Bununla birlikte, çift tepe oluşumu sırasında fiyat artışına rağmen RSI’nin eğimi düşüyor. Böylece, kısa bir süre sonra düşüş eğilimine yol açabilecek bir düşüş eğilimi ortaya çıkabilir.

Ravencoin teknik analizine göre, kripto para birimi çift tepe fiyat modeli oluşturduktan sonra konsolide oluyor. Bu birikim aşaması, kısaca RSI göstergesi tarafından belirtilen düşüş eğilimi gösterebilir. Bununla birlikte, 200 günlük EMA gibi güçlü destek seviyeleri ve 0,010 dolardaki yatay seviye eğilimi tersine çevirebilir.


Sorumluluk Reddi: Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.