Solana Fiyat Analizi: Geri Dönüş Gerçekleşebilir Mi?

Solana Fiyat Analizi: Geri Dönüş Gerçekleşebilir Mi?

SOL token fiyatı, artan yükseliş ile üçgen bir model içinde yankılanıyor. Yükseliş yükselişi 200 $ işaretinin üzerine çıkabilir mi?

Anatoly Yakovenko’nun geçmişin kanıtı (PoH) mutabakatı, Solana’nın en önemli yeniliklerinden biridir. Bu konsept, protokolün daha fazla ölçeklenmesine izin verir ve bu da kullanılabilirliği artırır.

Son derece kısa işlem süreleri nedeniyle Solana, kripto para birimi endüstrisinde iyi bilinmektedir. Solana’nın hibrit protokolü, akıllı sözleşme yürütme ve işlem işleme için büyük ölçüde azaltılmış doğrulama süreleri sağlar. Ayrıca Solana, ışık hızındaki işlem hızları nedeniyle kurumlar için popüler bir seçimdir.

Solana Fiyat Analizi: Solana’nın Geçmiş Performansı

9 Eylül’de, SOL jeton fiyatı 200$ direnç seviyesinin yakınında daha yüksek fiyat reddiyle karşı karşıya. Böylece, birkaç gün içinde %30’dan fazla düşüşe neden olur. Ancak, talebin 120$ civarında karşılanmasıyla düşüş aniden tersine döndü. O zamandan beri, artan satın alma baskısı ile fiyat toparlanmaya devam ediyor.

solana fiyat analizi

Solana şu anda bu makaleyi yazarken 140 dolarda. Üstelik 24 saat içinde %-2,54’lük bir düşüş gördü. Böylece, gün içi işlem hacmi %22 artarken, altta yatan düşüş eğiliminde bir artışa işaret ediyor.

Bununla birlikte, SOL coin fiyatı yakında 200 $ işaretinin yakınında direnç bulabilir. Yükselişin tersine dönmesine neden olabilir. 

Grafikte gösterildiği gibi, trend çizgileri simetrik bir üçgen oluşturur. Bu üçgenin kırılması, her iki tarafta da yüksek momentumlu bir ralliye yol açabilir. Bu nedenle, modelin meyvelerini tamamlamasını sabırla beklemeliyiz.

SOL kriptosu, günlük grafikteki tüm önemli Üstel Hareketli Ortalamaların üzerinde işlem görüyor . Ayrıca, EMA’lar bir yükseliş hizasında daha yüksek seyrediyor.

Günlük grafikte MACD ve sinyal çizgileri sıfır seviyesinin üzerinde. Böylece bir satın alma sinyalini gösterir. Bu arada, düşüş histogramının yoğunluğu geçersiz olur.

RSI göstergesinin eğimi , merkezi çizginin üzerindedir. RSI eğiminin son zamanlarda %43’ten %52’nin üzerine sıçraması, altta yatan yükseliş hislerinde bir artışa işaret ediyor. 

Solana teknik analizine göre, SOL tokeni çok önemli bir fiyat modelinde yankılanıyor. Bu üçgenin kırılması yaklaşan trendi belirleyecek. Bununla birlikte, göstergeler bir yükseliş kırılması öngörüyor. 


Sorumluluk Reddi: Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.