Tron ve EOS Fiyat Analizi

Tron ve EOS Fiyat Analizi

Bitcoin ve Ethereum yatay olarak seyir ederken, birçok altcoin son 24 saat içinde aynı fiyat modellerini yansıttı. TRON ve EOS, küçük kayıplarla birlikte konsolidasyon belirtileri gösterdi. İşte Tron ve Eos fiyat analizi.

TRON %1,7 kaybetti ve piyasada bir satış yaşadı. EOS ayrıca %0,8’lik bir kayıp kaydetti ve 5,20$’lık acil destek seviyesine yaklaşıyor. Ayrıca EOS’un son 24 saatlik işlem hacmi yüzde 7.78 düşüş gösterdi.  

Tron

tron ve eos fiyat analizi
Kaynak: Tradingview

TRON , son 24 saat içinde %1,7’lik küçük kayıplar kaydettikten sonra listelerinde konsolide oluyor. Altcoin 0.105$’dan işlem görüyordu ve 0.106$’lık destek seviyesinin hemen altına düştü. Mevcut fiyat seviyesinde TRON, bir haftalık en düşük fiyat seviyesine yakın işlem görüyordu.

Piyasada artan satış baskısı ile ilgili yukarıda belirtilen açıklamaya göre, Göreceli Güç Endeksi düşüş bölgesinde yarım çizginin altında kaydedildi. MACD , histogramında kırmızı çubuklar görüntüledi. Chaikin Para Akışı , en son neredeyse 3 hafta önce seyrettiği orta çizginin altında kaldığı için sermaye girişleri de düşmüştü . 

Artan yönde TRON’un direnç işareti 0.112 $’da ve ardından çok ayın en yüksek seviyesi 0.120 $’da bekliyordu. Son haberlerde, TRX ve BitTorrent’in BitTorrent zincirinin (BTTC) piyasaya sürüldüğünü duyurdukları bildirildi. 

EOS

tron ve eos fiyat analizi
Kaynak: Tradingview

EOS , geçtiğimiz gün %0.8 kaybetti ve 5.24 dolardan işlem gördü. Mevcut fiyat seviyesinde altcoin, üç haftalık fiyat seviyesini tekrar ziyaret etti. EOS, en yakın destek seviyesi olan 5.20$’a yaklaşıyordu. Daha fazla bir düşüşle altcoin düşebilir ve 4,53 dolarlık destek çizgisinin yakınında işlem görebilir.

Dört saatlik grafikte, son 24 saatte küçük bir düşüş kaydetmesine rağmen tokenin fiyatı 20-SMA çizgisinin üzerinde görüldü. 20-SMA okuması, momentumun  hala piyasadaki alıcıların lehine olduğunu, ancak EOS düşmeye devam ederse fiyatların 20-SMA çizgisinin altına düşebileceğini gösterdi.

MACD , düşüş eğilimini işaretledi ve kırmızı bir histogramın başlangıcını gösterdi. Göreceli Güç Endeksi yaklaşan seanstır yarım sınırının altında düşme tehdidi rağmen, 50-işaretinin üstüne boğa bölgesinde oldu. Benzer şekilde Chaikin Para Akışı , sermaye girişleri hala sermaye çıkışlarından önce geldiği için yükseliş bölgesinde kaldı.

Alım baskısında bir canlanma olması durumunda, altcoin 5.60$ direnç işaretini tekrar ziyaret edebilir ve ardından birkaç ayın en yüksek seviyesi olan 6.35$’ı yeniden test etmeye çalışabilir.


Sorumluluk Reddi: Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.