Ünlü Analist Bu 3 Altcoini İşaret Etti

Ünlü Analist Bu 3 Altcoini İşaret Etti

Kripto piyasa analisti Michaël van de Poppe, SOL’un tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmasının ardından merkezi olmayan blok zinciri platformları Tezos (XTZ), Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM) tahminlerinde bulundu.

123.000 YouTube abonesine sahip ünlü analist, bu 3 Altcoini işaret etti. Tezos (XTZ), Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM), ayrıca ATOM’un temel pazar yapısına göre yayınlanmaya hazır göründüğünü söylüyor.

Solana’yı takip edecek bir madeni para seçmem gerekse ve bunun birinci katman bir çözüm olması gerekiyorsa, bu ya Tezos, Polkadot ya da Cosmos olurdu.”

Van de Poppe, ATOM’un Bitcoin’e karşı iki yıllık bir birikim dönemi içinde işlem gördüğünü ve tokenin Ağustos ayında BTC’ye karşı yükseliş trendinde işlem görmeye başlamasının ardından 0.00051 BTC seviyesinin (22.88 $) yeniden test edilmesi gerektiğini söyledi.

ATOM’un bir sonraki yönüne gelince, Van de Poppe iki temel fiyat seviyesine dikkat ediyor.

“(17.47$) seviyesinde güzel bir tekrar testi, birkaç gün önce kaybettiği her şeyi geri kazandı ve bence ilerlemeye devam edecek. Bir sonraki hedef bölgenin geçtiği yüksek seviyeleri kıracağız.”

Bugün itibariyle Coinmarketcap verilerine göre bu 3 altcoin , Cosmos (ATOM) $26.69, Tezos (XTZ) $6,01 ve Polkadot $31,54 tutarlarında seyrediyor.


Sorumluluk Reddi: Sitemizde yayınlanan her içerik, iyi niyet çerçevesinde kaleme alınmıştır ve genel manada bilgi vermek amacıyla yazılmaktadır. Sitemizden edindiği bilgiler ışığında, okuyucunun yaptığı her hamle, çok net bir şekilde kendi riskidir ve siteyle bir ilgisi yoktur.