Ünlü Uzman: Bitcoin Uzun Vadede Kazananlar Arasında

Ünlü Uzman: Bitcoin Uzun Vadede Kazananlar Arasında

Bloomberg’in emtialar konusunda önde gelen uzmanı Mike McGlone, şu anda hangi varlıkların uzun vadede en çok yararlanacağı konusunda erken göstergeler olduğunu paylaştı.

Bitcoin Uzun Vadeli Kazanan Para Birimi

McGlone, tweetinde ABD borsası düşüşteyken Bitcoin, Altın ve ABD Hazine tahvillerini uzun vadeli yararlı varlıklar olarak gördüğünü yazdı.

Şimdi, borsa düşerken ham petrol de büyüyor.

Bu haftanın başlarında, Bloomberg’in baş emtia uzmanı, kaç yatırımcının fonlarını altından Bitcoin ve Ethereum’a aktardığını fark etmediğini tweetledi. Twitter takipçilerine bu yıl altının şu ana kadar yüzde yedi civarında düştüğünü ve Bitcoin’in neredeyse yüzde 70 arttığını hatırlattı. ETH, bugüne kadar neredeyse yüzde 400 arttı.

Bunun yanı sıra McGlone, Bitcoin için 40.000 dolar seviyesinin “yeni 10.000 dolar” haline geldiğine inanıyor. En büyük kripto para biriminin bir temel oluşturduğu ve düzeltme zamanlarında dahi 40.000 doların altına inmediğini belirtti.

Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için bitmiş gibi görünen düzeltmeye rağmen McGlone, önde gelen kripto paranın yıl sonuna kadar hala 100.000 dolara yükselebileceğine inanıyor.