Yeni Dogecoin “Little Baby Doge” Piyasaya Sürüldü

Yeni Dogecoin “Little Baby Doge” Piyasaya Sürüldü

Dünyanın dört bir yanından iklim değişikliği aktivistlerinden oluşan bir ekip, küresel ısınmayla mücadele etmeyi amaçlayan yeni Dogecoin Little Baby Doge’u oluşturmak için bir araya geldi. Şirket, küresel ısınmanın tehlikeli etkilerine karşı harekete geçmenin bir yolunu bulmak isteyen iklim değişikliği aktivistlerinden oluşan uluslararası bir ekip tarafından 2021 yılında İsveç’in Stockholm kentinde kuruldu. 

Kurucular, para birimlerinin çevre sorunları ve gezegenimizi ciddi şekillerde nasıl etkilediği hakkında farkındalığı artırmak için başka bir araç olarak kullanılabileceğini umuyorlar.

Uzun süredir dolandırıcılar kripto alanındaki insanlardan faydalanmayı başardılar. Bu kişilerin başkalarını dolandırarak hiçbir emek harcamadan para kazandığını görmekten bıktık. Bu nedenle, iklim değişikliğine yönelik bağışlar için bir ekosistem oluşturacak en yeni projemiz Little Baby Doge ile bu trendi değiştirmek istiyoruz.

Bu projenin, kripto para birimlerinin iklim değişikliği çabaları gibi iyi şeyler için nasıl kullanılabileceğine dair bir örnek sunması bekleniyor. Yeni Dogecoin Little Baby Doge kurucularından oluşturulan coinin bir dolandırıcılık sistemi olmadığı hakkında mesaj yayınlaması herkesin içini rahatlatabilir.

Little Baby Doge CEO’su, “Kripto para birimlerinin toplumda bir yeri var ve hayır kurumlarına kripto para borsaları aracılığıyla bağış alma fırsatı vererek onları daha erişilebilir hale getirmek istiyoruz.”

Buna ek olarak, tüm dünyadaki herkese kripto farkındalığı yaratmak ve bunun sonucunda “daha ​​güçlü toplulukların ortaya çıkacağını” beklediklerini belirtiyorlar.

Hayırseverliğe yönelik bu yeni yaklaşımı içeren Little Baby Doge ekibi, kripto ekosistemine, yalnızca token sahiplerini statik ödüllerle değil, aynı zamanda likidite havuzundaki her ticarette gerçek otomatik yakmalarla da ödüllendiren hiper deflasyonist bir token getiriyor. Ticaret meraklıları, borsalarda görülen Geri Alım özelliğine zaten aşinadır ve Little Baby Doge, onu kriptoya entegre eden ilk “meme” token projeleri arasındadır.

Özetlemek gerekirse yeni Dogecoin Little Baby Doge, her işlemde likiditede sürekli bir artış sağlarken, sahipleri doğrudan ödüllendiren, otomatik geri alım üreten, statik ödüllendirici bir kripto para birimi protokolüdür.

Şirketin sözcüsü, “Bu projeden heyecan duyuyoruz çünkü insanlara platformumuzu kullanmaları için bir teşvik daha veriyor” dedi. “Çevre ve kripto para birimleri konusundaki farkındalık tüm zamanların en yüksek seviyesinde, bu yüzden bu fikrin çok başarılı olacağını düşünüyoruz.” dedi.

Yeni Dogecoin Little Baby Doge Nedir ?

Little Baby Doge (LBD), Binance Smart Chain platformunda yayınlanan yerel BEP-20 uyumlu token olup, hızlı işlemler ve güvenliğin yanı sıra diğer üçüncü taraf hizmetlerle uyumluluk sağlar.

Ön Satış jetonları 2500BNB’lik bir sabit kapağa sahiptir ve ön satış sona erdikten sonra PancakeSwap aracılığıyla satın alınabilir. Little Baby Doge’un token satışı 10 Eylül’de başlıyor.